Zagroda Zagórze - Restauracja, noclegi i MiniZOO

Wesela i komunie

Ślub oraz dzień przyjęcia przez dziecko Pierwszej Komunii to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Stąd chęć, by zawsze dbać o odpowiednią oprawę takich imprez, a także godnie ugościć zaproszonych przez nas przyjaciół oraz rodzinę.

To odpowiedź na pytanie, dlaczego tak bardzo zależy nam na jak najpiękniejszym weselu czy uroczystości komunijnej.
Restauracja Zagroda znajduje się w Zagórzu, niedaleko Świdnicy. Nasza okolica słynie z wyjątkowych walorów turystycznych – znajduje się w centrum Gór Sowich, nieopodal jeziora Bystrzyckiego i zamku Grodno. Świeże powietrze z pewnością wpłynie pozytywnie na apetyt Państwa gości i sprawi, że będą długo pamiętać uroczystość organizowaną w naszej restauracji.

Dzieci natomiast z całą pewnością nie będą się nudzić! W pobliżu naszej restauracji znajduje się piękne Minizoo, które pochłonie uwagę najmłodszych i sprawi, że wizyta u nas nie będzie dla nich tylko zwykłym spędzeniem czasu na jedzeniu i zabawie. W naszym mini zoo żyją struś Witek, lama Leon, kozy Zosia i Bolek, dwie papugi – Pola i Kubuś, kot Arnold, psy Azor i Daisy oraz małe kucyki -Beluś i Celinka. Dla naszych najmłodszych gości mamy też zjeżdżalnię, trampolinę oraz samochodziki.


Sudety są niezwykle majestatycznymi górami, w pobliżu których imprezy są magiczne i niezapomniane. Warto samemu się o tym przekonać i odwiedzić naszą restaurację Zagroda – zwłaszcza, jeśli chcą Państwo zorganizować wesele czy uroczystość komunijną niedaleko Świdnicy czy Wałbrzycha.

Skontaktujcie się z nami Państwo już dzisiaj!
Nr telefonu:  748453921
Adres e-mail: restauracja@zagrodazagorze.pl

Więcej informacji odnośnie kontaktu z nami znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
Liczymy na zaufanie i jeszcze raz serdecznie zapraszamy!