Zagroda Zagórze - Restauracja, noclegi i MiniZOO

Szkolenia

Dobry pracownik musi co jakiś czas doskonalić swoje umiejętności dlatego powinien korzystać z różnego rodzaju szkoleń. Dlatego nie bez znaczenia pozostaje miejsce takiego szkolenia – kiedy pozwolimy przyswajać wiedzę w przyjaznej atmosferze i w malowniczo położonym miejscu, wówczas odniesiemy sukces.

Gdzie jednak znaleźć takie piękne miejsce, przeznaczone do świetnych szkoleń? Odpowiedź jest prosta i mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość – można znaleźć ją tutaj. Tym miejscem jest nasza restauracja Zagroda, która znajduje się w Zagórzu, nieopodal Świdnicy. Znajduje się ona w bardzo pięknej i dla wielu szczególnej części Sudetów – w Górach Sowich. Nie trzeba chyba długo opowiadać o tym, że miejsce otoczone zielenią, lasami i górami pozwoli każdemu odprężyć się i zrelaksować, a do szkoleń będzie wprost idealne.


Co konkretnie proponuje nasza restauracja?
W naszej ofercie znajduje się organizacja wszelkiej maści szeroko pojętych szkoleń, łącznie z wyżywieniem i wszystkimi udogodnieniami. Dodatkowo oferujemy tradycyjną, smaczną kuchnię polską, słynne czeskie piwo oraz wiele pysznych potraw, w tym wegetariańskich. Znakomite gotowanie to nasza pasja i wizytówka – słyniemy z przygotowywania najlepszych – sycących i smacznych posiłków dla naszych gości.


Po szkoleniu mogą Państwo sami świetnie spędzić czas, zwiedzając piękne okolice Zagórza. Bliskość zabytków, pomników przyrody, zamków czy jezior  to niewątpliwie nasz atut. Jeśli zatem interesuje Państwa zorganizowanie niezapomnianego szkolenia w Górach Sowich, zapraszamy do kontaktu już dzisiaj. Obiecujemy nie zawieść Państwa oczekiwań.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami:
Nr telefonu:  748453921
Adres e-mail: restauracja@zagrodazagorze.pl
Serdecznie zapraszamy i obiecujemy nie zawieść Twojego zaufania!Więcej informacji odnośnie kontaktu z nami znajdą Państwo w zakładce Kontakt.