Zagroda Zagórze - Restauracja, noclegi i MiniZOO

Imprezy okolicznościowe

Jesteś zmęczony ciężką, codzienną pracą i marzy Ci się solidny reset organizmu, po którym wrócisz do swoich obowiązków z całą masą nowej energii? Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie!


Nie od dziś jest wiadomo, że imprezy okolicznościowe to znakomita okazja, żeby doskonale zabawić się w gronie znajomych i zrelaksować z dala od ciężkich, codziennych obowiązków.

Restauracja Zagroda, znajdująca się niedaleko w Świdnicy, w samym sercu Gór Sowich oferuje Państwu organizację najlepszych i niezapomnianych imprez okolicznościowych – a w szczególności Sylwestra, oraz Andrzejek.


Oferujemy niezwykle smaczny i starannie przygotowywany catering – świeżą, tradycyjną kuchnię polską przygotowaną zgodnie z wszelkimi zasadami tzw. slow food. Do tego, w naszym barze znajdziecie Państwo najlepsze czeskie piwo, słynące z doskonałych walorów smakowych.


Wciąż są Państwo nieprzekonani? Czytajcie więc dalej!
Wszystkie powyższe zalety dotyczące wyżywienia, nie są niczym w porównaniu ze świetną lokalizacją naszej restauracji. Jeśli chcą Państwo zorganizować Andrzejki czy Sylwestra w niezapomnianym miejscu i z niezapomnianymi ludźmi, Zagroda będzie wprost wymarzonym miejscem i będą Państwo niezmiernie zadowoleni z proponowanych przez nas atrakcji.  Sudety, jako piękne góry, zawsze działają kojąco na ludzi pragnących odpoczynku i relaksu. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań, by nie wykorzystać tego i nie dać się skusić na magiczną imprezę w magicznym miejscu. Czekamy na Państwa, by w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.


Skontaktujcie się z nami Państwo już dzisiaj!
Nr telefonu:  748453921
Adres e-mail: restauracja@zagrodazagorze.pl

Więcej informacji odnośnie kontaktu z nami znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
Liczymy na zaufanie i jeszcze raz serdecznie zapraszamy!