Zagroda Zagórze - Restauracja, noclegi i MiniZOO

Imprezy integracyjne

Restauracja Zagroda, znajdująca się w samym sercu Gór Sowich (miejscowość Zagórze k. Świdnicy) oferuje organizację imprez integracyjnych dla firm i przedsiębiorstw. Malowniczo położona, leżąca na łonie natury i otoczona lasami oraz górami będzie na to wprost idealnym miejscem.

Naszym atutem jest jednak nie tylko świeże powietrze i całe mnóstwo zieleni. Zalet, którymi możemy zainteresować naszego klienta jest mnóstwo. Świetna domowa kuchnia, posiłki przygotowane w tradycyjnej technice slow food, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Gościom, szczególnie gustujących w długich dyskusjach przy kuflu znakomitego piwa z całą pewnością spodoba się fakt, że podajemy najlepsze czeskie piwo produkowane przez browary Holba i Litowel.

Czy Twoja firma znajduje się niedaleko Świdnicy, w województwie dolnośląskim lub w każdym innym miejscu Polski? Masz zamiar zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną dla Twoich pracowników? Nie zastanawiaj się dłużej i zaufaj naszej starannie dobranej ofercie! Uzdrowicielski i ożywczy klimat Gór Sowich oraz świeże powietrze z całą pewnością wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie Twoich pracowników i będą oni zachwyceni naszą ofertą. Gdy dodać do tego tradycyjną, wzmacniającą kuchnię – nic więcej nie potrzeba do szczęścia, poza dobrą zabawą. Ugościmy Twych pracowników tak, że będą długo wspominać wypoczynek u nas.


Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami:
Nr telefonu:  748453921
Adres e-mail: restauracja@zagrodazagorze.pl
Serdecznie zapraszamy i obiecujemy nie zawieść Twojego zaufania!

Więcej informacji odnośnie kontaktu z nami znajdą Państwo w zakładce Kontakt.